Seydikemer haberleri; Seydikemer haber 1
HABER

Seydikemer haber

Seydikemer | Haber | News

Seydikemer
HABER

Seydikemer İlçe Milli Eğitim'e yeni müdür

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 14.07.2023 - Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim camiasından tecrübeli bir isim atandı.

Seydikemer ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, mesleğe 1995 yılında Mardin Kızıltepe İnkılap İlkokulu'nda başlayan İlkay Şumur atandı. Hali hazırda Seydikemer Karagedik İlkokulu ve Ortaokulu müdürü olan İlkay Şumur'un yeni görevi eğitim camiası içinde beğeniyle karşılandı.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan, Karagedik İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İlkay Şumur yeni görevine başladı. 30 yıla yakın süredir eğitim camiasında sınıf öğretmenliği, müdür yardımcılığı, müdürlük görevlerinde bulunan İlkay Şumur, eğitim alanında birçok ödülün de sahibi.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur

Fethiye doğumlu, evli 1 çocuk babası olan Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Şumur, "Yeni görev yerim olan Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören değerli büyüklerime, tebrik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan tüm dostlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum" dedi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

İlkay Şumur

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Seydikemer Haberleri