Seydikemer haberleri; Seydikemer haber 1
HABER

Seydikemer haber

Seydikemer | Haber | News

Seydikemer
HABER

Turist kafilesinin üzerine ağaç devrildi; 1 ölü

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 07.06.2023 - Doğa yürüyüşüne çıkan turist grubunun başına öyle bir şey geldi ki, inanılmaz. Korkunç olayda 1 turist öldü, 1'i ağır 2 turist yaralandı.

Seydikemer'de pek çok doğa severin ziyaret listesinde yer alan Kayadibi mahallesindeki şelalenin de içinde yer aldığı alan ulaşmak isteyen 10 kişilik grup yürüyüşe başladı. İddialara göre grubun yürüyüşü sırasında daha önce yağan yağmur nedeniyle yumuşayan topraktaki kayma nedeniyle bir ağaç grubun üstüne devrildi.

Olay anında devrilen dev ağacın altında kalan 63 yaşındaki Rus turist A.M., 21 yaşındaki S.Ç. ile 19 yaşındaki E.G. yaralandı. 10 kişilik gruptan olayı yara almadan atlatanların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Yaralılar, Fethiye'deki hastanelere nakledildi. Ancak yaralılardan durumu ağır olan 63 yaşındaki Alla Medvedevo tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tedavisi süren diğer 21 yaşındaki S.Ç. ile 19 yaşındaki E.G.'nin tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Ormanda ağaç devrildi

Rus turist öldü

Seydikemer Haberleri