Seydikemer haberleri; Seydikemer haber 1
HABER

Seydikemer haber

Seydikemer | Haber | News

Seydikemer
HABER

Aranan yaşlı kadın ölü olarak bulundu

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 15.11.2023 - Seydikemer’de 3 gün önce kayıp başvurusu yapılan 80 yaşındaki kadın ölü olarak bulundu.

Seydikemer'in Gölbent Mahallesi’nde yaşayan 80 yaşındaki Melahat Akar 13 Mayıs 2023 Pazartesi günü evinden ayrıldı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Gece yarısı evden çıktığı tahmin edilen 80 yaşındaki Melahat Akar geri dönmeyince eşi jandarmaya ihbarda bulundu.

Melahat Akar

Melahat Akar - 48 Haber Ajansı

Seydikemer ilçesinin Gölbent Mahallesi’ndeki evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmeyen ve Alzheimer hastası olduğu iddia edilen Melehat Akar Seydikemer İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince ve mahalle sakinlerince aranmaya başlandı. Arama çalışmalarına Afet ve Acil Durum (AFAD) ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) da destek verdi.

Aramaların 3. gününde Alzheimer hastası olduğu iddia edilen 80 yaşındaki Melehat Akar'ın cansız bedeni eviden yaklaşık 4 kilometre ileride zeytin ağaçlarından oluşan arazide bulundu. Akar’ın cenazesi Muğla Adli Tıp kurumuna gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Melahat Akar

Seydikemer kayıp kadın

Seydikemer Haberleri