Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti'nin rekortmen başkanı yeniden aday

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 05.02.2024 - AK Parti'nin rekortmen başkanı yeniden aday / AK Party's record-breaking chairman is a candidate again

2019 dahil son seçimlerde partisinin il oy rekoru kırdığı Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir yeniden aday gösterildi.

AK Parti'de Muğla ili belediye başkan adaylarının tamamı dün düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın asrın felaketi depremin yıldönümü nedeniyle Hatay'da olması sebebiyle katılamadığı toplantıda AK Parti Genel merkezini Genel Başkan Vekili Efkan Ala temsil etti.

AK Parti 2024 aday tanıtım töreni

Cumhur İttifakı aday tanıtım etkinliği, Şubat 2024

Muğla'da AK Parti'nin mevcut belediye başkanlarının tamamı yeniden aday olarak gösterildi. Cumhur İttifakı işbirliği sonucunda MHP adaylarının da tanıtıldığı etkinliğin en dikkat çeken isimlerinden birisi Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir oldu. Büyükşehir düzenlemesi öncesi Muğla'nın Çay Boyu beldesi belediye başkanı olan Demir Kavaklıdere'nin ilçe statüsü kazanmasıyla yeni ilçeye başkan oldu.

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir

2019 seçimlerinde Muğla il genelinde % 68.33 oy alarak rekor kıran Mehmet Demir (Cumhur İttifakı adayı) Kavaklıdere özelinde de en yakın rakibine yaklaşık % 50 fark attı.

Tablo il2019 yerel seçim sonuçları, Muğla 1

2019 yerel seçim sonuçları, Muğla - 48 Haber Ajansı
Tablo ilçe

2019 yerel seçim sonuçları, Muğla, Kavaklıdere

2019 yerel seçim sonuçları, Muğla, Kavaklıdere

2019 sonuçları için TIKLAYIN

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Adı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adaylığıyla da anılan Mehmet Demir ilçede tüm nişan, düğün, nikah, asker eğlencesi, uğurlaması etkinliklerine bizzat katılmasıyla ve her yıl gerçekleştirdiği konserli yağlı güreş festivaliyle tanınıyor.

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir 2

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir

Demir'in en sevdiği hizmetlerden birisi kilim desenli yol kaplamaları oluyor. Ayrıca ilçenin yaylalarına yaptığı yatırımlarla turizm gelirlerini de yöreye çekmek için projeler geliştiriyor.

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir 4

Kavaklıdere ilçesi yol kaplama çalışması, 2024

Muğla'nın sınırında yer alan ilçenin mahallelerine doğalgaz getiren Demir ve ekibinin hedefi kırsala yapılan yatırımları büyüterek ilçeyi tarih ve turizm alanında kalkındırmak.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısına ailesiyle birlikte katıldı. Demir kesin adaylık açıklaması ardından sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle;

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir ve ailsesi

Kavaklıdere ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Demir ve ailsesi

"YENİDEN BİSMİLLAH DİYORUZ.

Genel Başkan Vekilimiz sayın Efkan ALA’nın teşrifleriyle milletvekillerimiz Kadem METE ve Yakup OTGÖZ, AK Parti İl Başkanımız Gültekin AKÇA, MHP İl Başkan Vekilimiz Özkan BOZKURT, AK Parti İlçe Başkanımız Volkan ALPÖZEN, Kadın Kolları Başkanımız Cennet AY, Gençlik Kolları Başkanımız Fevzi ÇERÇİ ve teşkılat mensuplarımızın yoğun katılımlarıyla CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ KAVAKLIDERE Belediye Başkan Adayı olarak yeniden açıklandığımız bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Mevlam mahçup etmesin İnşaallah."

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri