Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Yalçın Çakır

Yalçın Çakır Kimdir?

Yalçın Çakır Youtube

Hosting sponsoru & ANA SPONSOR

Sinan Sert

SABİM Teknoloji E-Ticaret danışmanlığı ve ERP Çözümleri

https://www.sabim.com.tr/

Haber Merkezi / Muhabir - Editör - Fotoğraf

Yalçın Çakır (Genel Yayın Yönetmeni - GYY)

Ulaş Fıratlı (Fotoğraf & Video & Grafik)

Kemal Yurt (Spor & Kültür & Sanat)

Gülüş Karaman (Dış Haber &EN sayfalar)

Osman Gelincik (Gece)

Web kodlama & Tasarım

Yalçın Çakır & Stefan Hino

Yalçın Çakır Avukatı

Tüluğ Fıratlı

[email protected]

0216 4415656

0531 7792625

Orhantepe mah. Albay Sedat bey sokak No: 6/12

Kartal / İstanbul

Posta Kodu: 34865

48 Haber Adres:

Menteşe Mahallesi. Atatürk (Yeni) Caddesi. Dış Kapı No: 31 B1-2 Blok Daire no: 14 TOKİ Konutları - Kavaklıdere / Muğla

Posta Kodu: 48570

Telefon:

+90 532 7232663

+90 530 7919363

Muğla dolmuş saatleri


Biz kimiz?

16 yaşında gazetecilik mesleğine adım atan ve yazılı basın, tv sektörlerinde muhabirlik, foto muhabirliği, sunuculuk gibi çeşitli görevlerede bulunan, RTUK temsilciliği ve idari görevler üstlenen, profesyonel haber fotoğrafçısı Yalçın Çakır ve arkadaşlarınca 2017 yılında kurulan Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) ve 48 Haber Ajansı (48HA) bünyesinde yayın yapan;

  • https://www.yalcincakir.com.tr/
  • web sitelerinin sahibi, yöneticisi ve emekçileriyiz. Yerel medyaya taze bir soluk, yeni bir yaklaşım kazandırmak, ulusal medya ve yayıncılık tecrübelerimizle Muğla'da haber yayıncılığı yapmak hedefleriyle yola çıktık. Yürümeye de devam ediyoruz. İlkelerimiz geçmişimizde olduğu gibi bugün ve yarın gerçek anlamda, "tarafsız", "bağımsız", "özgür" ve "sansürsüz" haberciliğimizi sürdürmektir.

YASAL UYARILAR

© Copyrigth 2023 6698-kvkk-veri-sahibi-basvuru-formu.html

© Copyrigth 2023 Gumusluk-Rehberi-Cerez-Politikasi.html

© Copyrigth 2023 Başvuru, şikayet, tekzip gönderimi

YASAL UYGUNLUK

https://www.48haber.com.tr/ web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.

YAZARLAR, KÖŞE YAZILARI

https://www.48haber.com.tr/ web sitelerinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

DIŞ BAĞLANTILAR

https://www.48haber.com.tr/ web siteleri künyesinde yer alan hiç bir isim kendi site adresleri dışına verilen linkler üzerinden yayın yapan ortamların (web sitesi, sosyal medya, platformlar, dijital yayaıncılık vd...) sorumluluğunu almaz.

Kodlama ve görseller

Siteye özel üretilmiş kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları aşağıda listelenen web siteleri ve domainlerin yasal hak sahibi Yalçın Çakır'a aittir.

Aşağıda istelenen web sitelerinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

https://www.48haber.com.tr/

Ticari amaçla kullanım

Aşağıda ad ve adresleri (domain) yer alan;

https://www.48haber.com.tr/ web sitetelerinin içeriklerindeki hiç bir materyali (kod, görsel, grafik, animasyon, yazı, yazlı bilgi, içerikle ilgili tüm belge ve bilgiler, ses dosyaları, video dosyaları) sahip ve/veya yöneticilerinin "yazılı izni olmaksızın" (kaynak gösterilse dahi) ticari amaçla kulanılamaz, dağtılamaz, herhangi bir şekilde/biçimde/ortamda kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz, alıntılanamaz.

Değişiklik hakkı

https://www.48haber.com.tr/ web sitelerinde yayınlanan her türlü içerikte site yönetiimi hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Ayrıca bu sitelerdeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Tekzip, düzeltme talebi

https://www.48haber.com.tr/ web sitelerinde yayınlanan her türlü içerikle ilgili tekzip, düzeltme ve değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Tekzip ve düzeltme talep edebilmek için yasal muhataplığınızı belgelemeniz gerekmektedir. İletişim sayfasındaki formu doldurarak ya da iletişim sayfasındaki e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA - İLETİŞİM SAYFASI